Jak jsem potkala UFO

27/07/2023

Jak jsem potkala UFO

Existují dvě možnosti. Buď jsme ve vesmíru sami, nebo nejsme. Obě jsou stejně děsivé. spisovatel Arthur C Clark


                           infinity

Tak si asi teď říkáte, ta se úplně zbláznila. To bude nějaký fake news nebo zase sen. No však uvidíme. Mám totiž I důkaz.

Ale pěkně od začátku. Cesta k tomu je dost dlouhá.

V mládí jsem měla 3 roky prázdnin. Jako podle knihy J. Vernea.  Ano, nechodila jsem do školy od svých 12 let až do 14 let. (takže jsem vynechala 6., 7 a 8. třídu v české škole.) 

Jak je to možné ? Žila jsem totiž s rodiči v Afghanistánu, kde otec učil elektrotechniku, matka měla nějakou dobu obchůdek v Kabulu s českou bižuterií a nechtělo se jim dát jedinou dceru do ruské školy. To byla jediná, která připadala v úvahu. A tak jsem se učila spolu s pár kamarádama doma. Naši rodiče nám na střídačku dávali hodiny matematiky, biologie atd. V červnu, během naší každoroční dovolené, jsem v Brně musela absolvovat zkoušky ze všech předmětů a bylo mi vystaveno vysvědčení. 

Zažila jsem 3 roky velkého dobrodružství, komunistický brainwashing v mé domovině mě krásně minul (o to větší šok při návratu domů). Stal se ze mě snílek milující volnost a exotiku, tehdy jsem si předsevzala procestovat všechny země světa.

V Afghanistanu jsme bydleli na venkově , asi 18 km od hlavního města Kabulu, ve výšce kolem 1800 m nad mořem obklopeni horskými masívy a na dohled stále zasněřeného pohoří Hindukuš, předhůří Himaláje s horami jen o něco menšími než Mount Everest. V místě bydliště byla horská poušt a mraky či déšť byly velkou vzácností. Země byla málo vyvinutá, v noci tam byla tma a tak místo televize jsme koukali na jasnou oblohu posetou miliony hvězd. Zdálo se, že ke hvězdám máme blíže než do civilizace.

No a jako co to má co dělat s těma UFO? Si říkáte. Počkejte, už to bude.   

Jak jsem tak tehdy po nocích koukala na jasně definovanou Mléčnou dráhu, říkala jsem si, co když tam někde daleko v kosmu je taky život? Po návratu domů jsem kupovala knihy mj. zabývající se tématem mimozemských civilizací a jejich návštěv na Zemi. Od spisů Ericha von Dänikena až po serioznějšího Ludvíka Součka (např. knihy Tušení stínu, Tušení souvislostí). Jsem velký knihomol a tak jsem do dneška nashromáždila spoustu knih v několika jazycích zabývající se možnostmi existence mimozemských civilizací. Autoři jsou různorodí od holandských pilotů, kteří napsali knihu s názvem "UFO prostě existují" až po dokument s detaily tzv. kosmické katastrofy r. 1947 u města Roswell v Novém Mexiku.

Už se pomalu dostáváme k UFO. Nejprve definice, umělá intelligence říká toto: UFO je zkratka anglického sousloví Unidentified Flying Objects, česky neidentifikovatelné létající předměty. Jedná se o jevy pozorované na obloze, pro něž neexistuje jednoznačné vysvětlení. Tradičně mívá UFO podobu létajících talířů a bývá vztahováno k mimozemským civilizacím. I když se většina pozorování UFO dá racionálně vysvětlit, existují případy, kdy si I odborníci neví rady.

Před několika lety se v mediích objevil video záznam incidentu z roku 2004, kdy se piloti amerických stíhaček setkali nad oceánem s letícím předmětem vybaveným vlastním pohonem, jehož vlastnosti přesahovaly mnohonásobně naši dnešní technologii. Americké námořnictvo potvrdilo pravost těchto videí, Je na nich vidět veliká rychlost předmětu, UFO nemá viditelný pohon, jeho let plynule přechází ze vzduchu do moře, mizí z radaru, obrovské zrychlení, zkrátka dělá fyzikálně zatím nevysvětlitelné manévry.

Pro lepší pochopení kontextu UFO se ráda a pravidelně nořím do knih s tématy jako je kvantová fyzika, matematika, kosmologie atd. a jsem fascinovaná pojmy života, času, hmoty, energie, atd. Manžel nebývá nadšený z večeří, kdy načnu téma nekonečna či entropie. Jako nadmíru praktický muž se drží při zemi, zatímco já lítám. A můj neskromný sen o setkání s UFO se mi před 4 lety splnil. I když jsem si to v danou chvíli neuvědomovala a tudíž neužila.

Po návratu z týdenní cesty po Qataru jsem si prohlížela pořízené fotografie z hlavního města Doha a bingo = na monitoru počítače na mě jukl neidentifikovatelný létající předmět. Bylo pravé poledne a na fotkách pár vteřin po a před tímto snímkem byla obloha čistá. Zde fotografie.


Zvětšenina je zde


Fotku jsem poslala na brněnskou hvězdárnu s prosbou, aby mi sdělili, co jsem to vlastně vyfotila. Po týdnu mi odpověděli, že neví, co by to mohlo být, je to tedy UFO.

=============================================================================================

´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´Na konec jsem chtěla napsat pár internetových odkazů pro zájemce. A opět neuvěřitelná náhoda : jak jsem teď hledala online, narazila jsem na video přímého přenosu z amerického kongresu, kde zrovna  začalo slyšení se třemi svědky setkání s UFO. A tak jsem poslouchala a dozvěděla se mnoho zajímavých věcí. Zde odkaz  

Např., že

• americká vláda vlastní zbytky UFO, které měly nehodu, včetně pozůstatků nepozemských bytostí.

• Vojenští piloti hlási asi jenom 5 procent setkání s UFO, protože se bojí o svou kariéru.

• Setkání jsou velmi častá při testech nových zbraní

• Úředník Bílého domu minulý týden prohlásil, že UFO již měly vliv na oblasti určené pro provoz bezpilotních systémů

• chování UFO v mnoha případech vzdoruje přírodním zákonům

• Jeden svědek (David Fravor ) byl pilotem jednoho z několika letadel, které  UFO pojmenované TIC TAC, pronásledoval.  Sdělil kongresu, že TIC TAC vypnul všechny měřící přístroje v letadlech, takže v jeho letadle přestal např. fungovat radar atd. 

• Jeden svědek ( David Grusch = hlavní vyšetřovatel UFO fenoménu do roku 2023 ) tvrdí, že US vláda má mnoho důkazů o existenci mimozemšťanů. Tyto spisy a fyzické důkazy jsou přísně tajné. A že mimozemšťané jsou zodpovědní za smrt několika lidí.

Ve zkratce je slyšení US Kongresu shrnuto na tomto linku

česká media  klikněte zde 

dnes na seznamu článek       a jiný tady o Davidovi Gruschovi

UFO film  zde

Netflix pořady, které stoji zato vidět : 

  • TRIP TO INFINITY :  matematické , fyzikálné úvahy o nekonečnu  jednoduše vysvětlené, úchvatná vizualizace
  • The Edge of All We Know : o vzniku první fotografie černé díry
  • UNKNOWN :  Cosmic Time machine  : o projektu a vypuštění vesmírného dalekohledu Jamese Webba, plus první fotografie vyslané na Zemi
  • UNSOLVED MYSTERIES:  Something in the Sky:  dokument  8.3.1994, více než 300 lidí vidělo UFO u jezera Michigan

Definice, které stoji zato znát v kontextu mimozemského života : 

  • Fermiho paradox je zjevný rozpor mezi vysokou pravděpodobností existence mimozemských civilizací a tím, že není jakýkoliv důkaz o kontaktu s nimi. Otázku Kde jsou? případně Kde jsou všichni? položil podle jedné historky poprvé Enrico Fermi při schůzce s dalšími fyziky v roce 1950 v Los Alamos. 

 13.9.2023

S vystavením dvou těl "nelidských" bytostí v Poslanecké sněmovně Mexika požádali ufolog Jaime Maussan a odborníci v této oblasti zákonodárce, aby uznali mimozemský život v zemi. Toto, jako součást prvního veřejného slyšení na trase pro možnou legislativu neidentifikovaných anomálních vzdušných jevů v Mexiku, známějších jako neidentifikované létající objekty (UFO).

Maussan zdůraznil, že údajně mimozemské bytosti nejsou těla získaná z lodí, které spadly na Zemi, ale spíše byla pohřbena. "Toto nejsou mumie, to jsou těla, která jsou neporušená, kompletní, se kterými se uvnitř nemanipulovalo a která mají řadu prvků, které je činí skutečně výjimečnými," řekl. Pro Maussana existuje dostatek důkazů, které dokazují, že mimozemský život existuje, a prohlásil, že pokud budeme mít odvahu přijmout, "že nás navštěvují nelidské inteligence, které přicházejí na Zemi z hlubin vesmíru, mohli bychom dokonce cestovat. do jiných vesmírů."

Mexický ufolog a komunikátor předpokládal, že obě zobrazená těla jsou stará více než 1000 let, podle výzkumu provedeného Národní autonomní univerzitou v Mexiku (UNAM). Instituce, která pomocí analýzy uhlíku 14 zjistila, že byli pohřbeni na tisíciletí uvnitř rozsivky, typu řasy, která neumožňuje růst bakterií nebo hub, což umožnilo jejich zachování.

Dodal, že její přijetí je nezbytné pro vytvoření bezpečnostních podmínek v mexickém vzdušném prostoru, zvýšení výzkumu na toto téma a zprůhlednění výsledků. Ufolog připomněl, že Mexiko již udělalo krok vpřed, když poprvé uniklo video lodi mexického letectva, kde bylo infračervenou kamerou pozorováno 11 neidentifikovaných anomálních objektů. Americký stíhací pilot a bývalý ředitel amerického námořnictva Ryan Graves, který prozradil, že americká vláda vyšetřovala fenomén UFO léta, navíc trval na tom, že již existují lodě a pozůstatky jiného než lidského původu. úřadů ve Spojených státech.

reakce US:  

US UFO expert rips Mexico's unveiling of supposed 'non-human' alien corpses: 'Unsubstantiated stunt' 


JA:   Mám pár otázek: 

  • proč by se pohřbívali, 
  • proč vypadají podobně jako lidi, 
  • proč se o tom dřív nemluvilo atd. 
  • jsou to klony lidi a mimozemšťanů? 

17.9.2023 from US news 

Well-known physicist Brian Cox was also asked about the claims on X (formerly Twitter). 'My immediate response — they are way too humanoid,' he said. 'It's very unlikely that an intelligent species that evolved on another planet would look like us. Secondly – send a sample off to 23andme – let alone the University down the road - and they'll tell you within 10 minutes.'

Well, the fundamental problem with Maussan's claims is that these so-called 'alien' mummies have already been debunked by scientists — two years before he presented them to Mexico's Congress. A team of experts put together by Alexander Sokolov from the Scientists Against Myths YouTube vlog found that the bodies were actually made of a 'hodgepodge of human and animal bones'. One of them was found to have a thigh bone where its upper arm bone should, while its head was thought to have been created from the rear part of a llama or alpaca skull. The team said it appeared that the facial part of the skull had been broken off, leaving just the brain case. This was then spun around to form the front of the 'alien' head.

Researchers said a thigh bone in one of the specimens was a human femur, but that it had been placed upside down. The other thigh bone was a tibia from the lower part of a human leg. This would have made it impossible for the 'alien' to walk. Not only that, but several of its fingers had been placed upside down, too.

In a follow-up press conference today, the ufologist said he was disappointed by the backlash from scientists and an American UFO specialist. Ryan Graves, a former US Navy pilot who in July claimed the number of UFOs was being 'grossly underreported', was in attendance to hear Maussan's original claims to the Mexican Congress. But he later said he was 'deeply disappointed by this unsubstantiated stunt'. Dr Benitez, meanwhile, warned sceptics calling the 'discovery' a hoax to be mindful that their claims could destroy his life's work. He challenged scientists to take samples of the alleged alien bodies and carry out their own research. When and whether this will be possible, however, still remains to be seen.