Testimonials

 on work of the leading photographer Jana Vanourkova 

Jan Skrbek 

"je mi ctí ...

Jan Skrbek | 31.03.2011

Ahoj Jani, vždy mě fascinovala Tvoje odvaha se vrhat do nových začátků. Na rozdíl od "běžných" dobrodruhů je však Tvé počínání doprovázeno nezměrnou vůlí dosáhnout maxima, což je u Tebe korunováno jeho skutečným dosažením. To se týká nejen Tvé počítačové profese, ale i snahou o poznání a porozumění světu (Tvé reportáže a postřehy z exotických cest okořeněné skvělými fotografiemi byly vždy nejen pro mne jedinečnou inspirací a zdrojem poučení). Tvůj poslední "úlet" do umělecké fotografie Ti poskytuje jedinečnou možnost k vyjádření nejniternějších pocitů, představ a vizí. Vytváříš trvalé hodnoty, obohacující tento svět. Díky za jejich zprostředkování i nám, běžným smrtelníkům "

Mirka Precova  

Poděkování

Mirka Prečová | 01.04.2011

Ahoj Jano,

nebudu se opakovat a psát Ti jaký máš talent, jak jsi fakt dobrá fotografka a máš pro to cit a oko a jaký jsi báječný člověk. Jsem moc ráda, že můžu říct, že jsi naše kamarádka... a že jsme na tebe pyšní. zdravím a díky, Mirka a Roman"

Dana Skrbková

guest 2007 Namibia trip

Dana | 21.08.2019

Jani, děkuji ti, že jsi mi ukázala nádhernou Afriku z pohledu turisty, ale i z pohledu fotografa, který tu krásu dokáže úžasně zobrazit. Je to země do které se díky tobě ráda vracím a budu i nadále vracet. Při pohledu na tvé fotografie nasávám její vůni a myšlenkama jsem opět tam.

Díky, Dana 


Mary Dymackova  

"... jen tak dál!

Mary | 04.04.2011

Jani,
Tvé putování světem je inspirující,
Tvé barevné vidění je okouzlující
a Tvá životní vitalita je neutuchající ☺
Jen tak dál!

Mary"

Majka Vratnickova

 "štěstí

Marie Vrrátníčková | 14.07.2011

Je veliké štěstí, dělat úspěšně to, co ho baví a tu radost rozdávat dál.

Nechci opakovat stále , jak jsi nadaná. To každý musí vidět na Tvých úžasných fotografiich.Chtěla bych Ti napsat, že jsem vždy věřila ve Tvůj talent a ve světovou proslulost. Jsem moc ráda s Tebou,Tvými fotkami a reportážemi z dalekých cest.Majka"

Jana cornelius

"

jak vyjadrid obdiv

Jana Cornelius | 23.03.2011

Jani, ja Te znam a obdivuju uz dlouha leta pro Tvoji nekonecnou aktivitu a pozitivni pristup k zivotu, Ty jsi zarny priklad cloveka ktery zije zivot plnne kazdy den. A ted naraz vidim jak se odrazi Tvoje uzasna povaha ve Tvych dilech, jaku nam prinasis tu novost pohledu, krasu prirody a kazdodennich veci a sny o dalekych cestach. No a ty barvy, Ty jsi kralovna barev.
Jana 

Vera Schoblova 

"pozdrav a blahoprani

Věra Schöblová | 03.04.2011

Mila Janicko, vis, ze se mi Tve prace moc libi a musim rict, ze jsi stale lepsi a lepsi. Preji TI, aby i v Cesku se Ti darilo a abys mohla stale tolik cestovat a fotit a tvorit...... Vera

 

Marek Audy

 "

Opravdu umělecká fotografie

Marek Audy | 23.03.2011

Jani, tvoje díla jsou jedny z nejlepších, nejkrásnější i nejhodnotnějších z těch co prochází naší tiskárnou. Držíme palce!
Marek a Světlana 

Jan Hodac

"

spolupráce na workshopech

Jan Hodač | 18.03.2011

Ahoj no vidím že jsi to chytla za správný konec - máš velký talent :-)
třeba str. 42-43 v druhé knize to je můj Cup of tee - velmi krásné!
Těším se na spolupráci na workshopech a pošílám nějaké aktuální fotografie z drsných Krušných hor...
Jan 

write a new testimonial